تبلیغات
پرواز تا نور - ایران یعنی قدرت یعنی عظمت

ایران یعنی قدرت یعنی عظمت

موشک فاتح -110ین موشک زمین به زمین هدایت شونده ، از جمله موشک های کوتاه بر است و از سوخت جامد بهره می برد.موشک فاتح -110 ، دقت بالایی در هدف گیری و انهدام اهداف تعیین شده دارد.

موشک سجیل

سجیل ، نخستین موشک زمین به زمین برد بلند دو مرحله ای با سوخت جامد در کشور است. موشک سجیل با برد عملیاتی نزدیک به 2000 کیلومتر از دقت بسیار بالایی در اصابت به اهداف تعیین شده برخوردار است. بهره مندی از TVC کنترل، زمان بسیار کوتاه آماده سازی و عملیاتی شدن سامانه پرتاب و انتقال سایت پرتاب پس از شلیک ، قابلیت های لانچر متحرک و حمل موشک اماده شلیک از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود.
ناوچه موشک انداز ذوالفقار
این شناور که به پیشرفته ترین تجهیزات الکترونیک ،مخابراتی و اپتیکی مجهز است ، دارای سرعت و قدرت مانور قابل توجهی است و طراحی آن بر اساس شرایط آب و هوایی و ویژگی های منطقه خلیج فارس انجام شده است.

موشک شهاب-3
شهاب - 3 یک موشک زمین به زمین میان برد ، با قابلیت جدایش بدنه و سرجنگی است که با سوخت مایع به پرواز در می آید.

جنگنده مافوق صوت صاعقه
هواپیمای صاعقه، هواپیمای جنگنده شکاری از کلاس هواپیمای دو سکانه می باشد. از جمله فناوری های بسیار  پیچیده و پیشرفته این هواپیمای جنگنده کاملا بومی، می توان به ارتقاء و بهینه سازی سیستم اویونیک و تسلیحاتی هواپیما در سطح SRII، بومی سازی اقلام وندور مکانیکی و هیدرولیکی اشاره کرد که با تلاش بی وقفه و مشترک متخصصان هوشمند و افتخار آفرین سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح وابسته به وزارت دفاع و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منصه ظهور رسیده است.

هواناو یونس6
هواناو شش نفره یونس 6 از قابلیت بسیار بالایی در رزمایش و عملیات سریع برخوردار بوده و قادر است مأموریت های امداد و نجات ،گشت زنی و پشتیبانی را در دریا ،رودخانه و مناطق باتلاقی و برفی انجام دهد.

قایق پرنده

قایق پرنده شناوری است که اغلب کارکردهای عملیاتی هواپیماهای آب نشین را به طور ایمن و با کمترین هزینه انجام می دهد. قایق پرنده قادر است با سرعت زیاد و با ارتفاع کم از سطح آب دریا پرواز نماید.


زیر دریایی قائمشناور زیر سطحی در کلاس نیمه سنگین که از قابلیت حمل و پرتاب انواع اژدر, موشک های زیر سطحی و جابجایی نیروهای عملیات ویژه برخوردار است.


سلاح ملی خیبر


این سلاح که نخستین سلاح انفرادی ملی به شمار می آید ، علاوه بر سه وضعیت شلیک ضامن ، تک تیربار و رگبار ، از سیستم جدید سه تیر برخوردار است.

تندر 9 میلی متری سبک
تندر 9 میلی متری سبک ،نوعی مسلسل دستی است که می تواند 900 عدد تیر در هر دقیقه با حداقل برد 100 و حداکثر برد 1250 متر را شلیک نماید. سرعت اولیه شلیک توسط این مسلسل 375 متر بر ثانیه است.


نوشته شده توسط R Nدر تاریخ : سه شنبه 16 اسفند 1390