تبلیغات
پرواز تا نور - تهدیدهای دشمنان، نشان دهنده قدرت نظام اسلامی است

تهدیدهای دشمنان، نشان دهنده قدرت نظام اسلامی است

تهدیدهای دشمنان، نشان دهنده قدرت نظام اسلامی است
ایشان سعادت و پیشرفت ملت‌ها را در گرو صبر و استقامت برای عبور موفقیت‌آمیز از مقاطع تاریخی دانستند و تأكید كردند: ملت ایران با داشتن تجربه‌های گرانبهایی همچون انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین موقعیت خوب امروز، قطعاً از مقطع كنونی نیز با سربلندی گذر خواهد كرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح و مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه، همه نیروهای مسلح را به حفظ و تقویت انگیزه‌های دینی و الهی در كنار ارتقای آمادگی‌ها توصیه و تأكید كردند: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، دارای تجربه بسیار مهم و ارزشمند هشت سال دفاع مقدس هستند كه باید این تجربه گرانبها، همواره مورد بازنگری و استفاده قرار گیرد.

به گزارش «تابناک» ایشان تجربه سال‌های دفاع مقدس را در تاریخ كشور كم‌نظیر خواندند و افزودند: در این هشت سال، در واقع همه قدرت‌های دنیا اعم از شرق و غرب و كشورهای وابسته به آنها در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف‌آرایی كرده بودند و پیشرفته‌ترین تجهیزات را در اختیار رژیم بعثی عراق قرار دادند.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: كشورهای غربی مدعی حقوق بشر و دمكراسی حتی از دادن سلاح‌های شیمیایی به رژیم بعث عراق دریغ نكردند تا شاید بتوانند نظام اسلامی و مردم ایران را به زانو درآورند.

بنابر گزارشی که پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر کرده است ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: با وجود همه این تلاش‌ها و حمایت‌ها، قدرت‌ها نتوانستند جمهوری اسلامی ایران را به زانو درآورند كه این فصل از تاریخ ایران، تجربه‌ای بسیار ارزشمند و بزرگ است  و در اختیار نیروهای مسلح قرار دارد.

ایشان سعادت و پیشرفت ملت‌ها را در گرو صبر و استقامت برای عبور موفقیت‌آمیز از مقاطع تاریخی دانستند و تأكید كردند: ملت ایران با داشتن تجربه‌های گرانبهایی همچون انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین موقعیت خوب امروز، قطعاً از مقطع كنونی نیز با سربلندی عبور خواهد كرد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تهدیدهای دشمنان ملت ایران خاطرنشان كردند: كثرت تهدیدها نشان‌دهنده قدرت نظام اسلامی است، زیرا اگر جمهوری اسلامی قدرت و تأثیرگذاری بالایی نداشت، بدخواهان ملت ایران این گونه سراسیمه خود را به آب و آتش نمی‌زدند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایان سخنان خود نقش نیروی انسانی را در نیروهای مسلح مهم ارزیابی و بر لزوم قانع نبودن به پیشرفت‌های كنونی و حفظ روحیه دفاع مقدس تأكید كردند.

در ابتدای این دیدار سردار سرلشکر فیروزآبادی، رئیس ستاد كل نیروهای مسلح، گزارشی از آمادگی‌های دفاعی این نیروها و برنامه‌های سال جدید بیان كرد.نوشته شده توسط R Nدر تاریخ : چهارشنبه 16 فروردین 1391